Selena Gomez Saç Modelleri

Genç ünlülerden olan ve Justin Bieber ile ilişkisinden sonra daha çok gündeme gelen Selena Gomez, saç modelleri için genellikle uzun dalgalı, katlı kesimleri tercih ediyor. Siyah ve koyu kahve renklerinden vazgeçemeyen, Meksika ve İtalyan kanı taşıyan Selena’nın Yunancadaki anlamı “ay”.

1-selena-gomez-uzun-omuz-uzerine-sarkan-sarisacmodellericom 3-selena-gomez-alni-kapatan-sac-modelleri-sarisacmodellericom 4-selena-gomez-acik-ve-dalgali-uzun-sac-kesimi-sarisacmodellericom 5-selena-gomez-orta-uzunlukta-acik-sac-modelleri-sarisacmodellericom 6-selena-gomez-sac-modelleri-sarisacmodellericom 7-selena-gomez-sac-kesim-ornekleri-sarisacmodellericom 8-selena-gomez-cesitli-sac-kesim-ornekleri-sarisacmodellericom 9-selena-gomez-yeni-sac-modelleri-sarisacmodellericom 10-selena-gomez-son-sac-modelleri-sarisacmodellericom

 Selena Gomez

Doğum Tarihi: 22 Temmuz 1992
Doğum Yeri: Grand Prairie, Teksas, ABD
Takma Adları: Sel, Selly, Selenita, Conchita.
Boyu: 165 cm

Selena Gomez Kimdir – Biyografisi, Selena Gomez Kaç Yaşında Doğum Tarihi Nedir, Selena Gomez’in Boyu Kaç Cm, Kilosu Ne Kadar, Selena Gomez Nereli, Selena Gomez Hangi Dizilerde – Filmlerde Oynadı, Oynadığı Sinema Fimleri Hangileri?

Tam Adı Selena Marie Gomez Olan Amerika’nın New York Eyaletinde Doğan Selena Gomez22 Temmuz 1992 (20 Yaşında) Doğumludur, Boyu 1.65 Cm, Kilosu ise 55 Kg dır.

Peki Justin Bieber ile Sevgili Olan Selena Gomez Ne İş Yapmaktadır. Selena Gomez’in Mesleği; Oyuncu, Şarkıcı ve Model dir. Gomez Amerikada Pek Çok Dizide, Sinema Filminde Oynamış, Kiss and Tell, A Year Without Rain ve When The Sun Goes Down Adlarında 3 de Albüm Çıkarmıştır.

Selena Gomez’in Rol Aldığı Sinema Fimleri Şunlardır;
The Getaway, Spring Breakers, Hot Mess, Thirteen Reasons Why, The Muppets, Thirteen Reasons Why, Monte Carlo, Ramona and Beezus, Waverly Büyücüleri, Prenses Koruma Programı, Another Cinderella Story, Brain Zapped, Walker, Texas Ranger: Trial by Fire ve Spy Kids 3-D: Game Over..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>